logo restaurace web


Menu
Shadow
Slider

Kontakt a mapa restaurace Nivy

RESTAURACE "STAROSLOVANSKÁ KUCHYNĚ"

Adresa:  Nivy 4, Děpoltovice 362 25
Telefon: +420 727 833 309
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VEDENÍ FIRMY:
Ředitel : Yury Beschastnyy
Sídlo : Nivy 4, Děpoltovice 362 25
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO : 24143693
DIČ : CZ24143693


Restaurace "Staroslovanská kuchyně" Nivy

Restaurace “Staroslovanská kuchyně” je součástí areálu Evropského centra Přírodních Pivních Lázní. Bývalý lovecký zámeček byl postaven již v roce 1810. V původním sálu naleznete stropní klenby, žulové sloupy a původní krb, který dotváří jedinečnou atmosféru historické restaurace. 

Gurmánský zážitek z připravovaných pokrmů a piva vařeného v domácím pivovaru tak podtrhne atmosféra jedinečného prostředí.

Vychutnejte si proto polévku z lesních hub, domácí hovězí,kuřecí a lovecký klobásy, pelmeně jelení a telecí, nebo pstruha pečeného na uhlí a mnoho dalších „pochoutek“ připravovaných ve staré kamenné peci vytápěné dubovým dřevem. Například vepřové špízy z krkovice nebo kuřecí špízy. Pokud nechcete špízy objednejte si pečenou zeleninu. Zde podáváme i pohankovou a ječmenou kaši. Pouze v restauraci “Staroslovanská kuchyně” se peče ječmenný domácí chléb.

V tomto historickém zámečku se vaří „Karlovarské pivo Starý hrad“. Zde v pivovarské restauraci se pivo prodává a také se prodává v restauracích „Staroslovanská kuchyně“ v Lokti a v Karlových Varech. Lidé když začali před 12000 lety vařit pivo, pivo nefiltrovali, nepasterizovali ani nepoužívali ke konzervaci chmel. Toto pivo se tedy muselo hned konzumovat nedalo se skladovat. „Karlovarské pivo Starý hrad“ je podobné kvality a při teplotě 1*C ho dokážeme skladovat ale přesto je pivo žívé se všemi vitamíny a mekroelimenty.

V této budově se nachází Evropské centrum Přírodních Pivních Lázní. Je zde 20 kádí pro 2 osoby a 1 káď pro 6 osob. Nefitrované a nepasterizová pivo, které je prospěšné a podává se v restauraci se také používá v pivní lázni s aeromasáží. Hosté si často objednají jídlo před pivní koupelí a po koupeli již mají jídlo připravené.

  • Restaurace je pro Vás otevřena každý den od 9 do 21 hodin.
  • Kapacita restaurace je 55 míst + venkovní zahrádka pro 100 lidí.
  • Parkování zdarma
  • K dispozici Wi-Fi internetové připojení zdarma.
  • Narozeninová sleva na restauraci i pivní lázně -20% v den narozenin + 6 dní 

Adresa restaurace :  Nivy 4, Děpoltovice, 362 25

Virtuální prohlídka

 

Fotografie

Restaurace Nivy
 
Talíř cestovatele
 
Nivy
 
Domácí klobásy z divočáka
 
Pstruhový rybník restaura...
 
Pstruh s domácí bílou omá...