logo restaurace web


Menu
Shadow
Slider

Restaurace "Staroslovanská kuchyně" Karlovy Vary

staro 04Největší ze sítě restaurací „Staroslovanská kuchyně“ je umístěna v centru Karlových Varů v přízemí  dvou historických domů. V restauraci naleznete několik sálů, včetně sálu pro kuřáky a „letní zahradku“. Restaurace tak pohodleně obslouží 140-150 hostí.

Dvě pece na dubové dřevo umožňují všechny rychle a chutně nakrmit. Stylem této restaurace, stejně jako i u dalších restaurací sítě „Staroslovanská kuchyně“, je granit, dřevo, křišťálová výzdoba, a to vše bez zbytečné okázalosti. V samotném odděleném sále se po kamení a liánách valí vodopád.

Jako ve všech restauracích sítě jsou zde populární šašliky z hovězí svíčkové , jehněčího karé, nebo také vynikající šašliky z divočiny. Chutný je i šťavnatý losos, křepelka,
bažant nebo znamenité klobásky vlastní výroby. Každé jídlo je tak objevem a zážitkem pro gurmány. V restauraci připravujeme unikátní domácí staroslovanské pečivo z rozemletého ječmene. S podobným se nikde víc nesetkáte. Všechna masa jsou připravovaná v unikátní peci na dubovém dřevě.

K tomu všemu se v restauracích sítě podává tmavé a světlé 14° Karlovarské pivo „Starý hrad“ - nefiltrované, nepasterizované, bez hořkosti, skutečně naplněné životem! Pivo se vaří ve vlastním rodinném pivovaru "Starý hrad". Takové více nikde nenajdete.

Přijďte se přesvědčit a ochutnat!

Zveme Vás ponořit se do světa gastronomických požitků našich předků!

O restauraci:

  • Kapacita - 150 hostů
  • Oddělené kuřácké a nekuřácké prostory
  • Letní předzahrádka
  • Internet - WiFi
  • Možnost skupinových a firemních akcí
  • Jedinečné "Menu"

Rádi Vás uvítáme v restauraci sítě „Staroslovanská kuchyně“.

Virtuální prohlídka

 

Fotogalerie

Restaurace Karlovy Vary
 
Talíř cestovatele
 
Restaurace Karlovy Vary
 
Domácí klobásy z divočáka
 
Restaurace Karlovy Vary
 
Hovězí guláš s domácím ch...
 

 

 

NAROZENINOVÁ SLEVA PLATNÁ 7 DNÍ

Využijte naší nabídky a oslavte své narozeniny v den narozenin
a nebo v dalších 6 dnech sleva -20% v restauraci a pivních lázních.