logo restaurace web


Menu
Shadow
Slider

O restauracích Staroslovanská kuchyně

Cílem sítě restaurací "Staroslovanská kuchyně" je nabídnout hostům nejen nezapomenutelný gurmánský zážitek a užít si prostředí restaurací, které se vždy nachází v historických místech.
Každá pivovarská restaurace může nabídnout menu netradičních jídel a přímo z minipivovaru nepasterizované a nefiltrované pivo „Karlovarské pivo Starý hrad", které ochutnáte pouze v síti restaurací "Staroslovanská kuchyně". Toto pivo neochutnáte ani na pivních slavnostech. V tomto pivu jsou zachovány všechny vitamíny (hlavně skupiny B) a mikroelimenty, proto je to nejchutnější a nejlepší pivo a ještě zdraví prospěšné. Podobné pivo se začalo vařit před 12000 lety. Lidé pivo nefiltrovali a nepasterizovali a vůbec nepoužívali chmel (pro konzervaci). Proto pivo nebylo hořké stejně jako „Karlovarské pivo Starý hrad“ .

Malý pivovar se nachází v Nivách což je 6 km od centra Karlových Varů a pivo dodává pouze do restaurací „Staroslovanská kuchyně“. Proto každou naší restauraci můžeme nazývat pivovarská restaurace a dokonce pivnice, jelikož hlavní nápoj je zde domácí pivo.

Všechny restaurace „Staroslovanské kuchyně“ mají kamenné pece stejné jako existovali ve starověku. V pecích se topí dubovým dřevem a peče se v nich ražničí a jiné pokrmy. Hosté mají nejraději vepřové špízy jelení špízy a kuřecí špízy. V peci se peče ve vlastní šťávě pstruh bez oleje a tuku. Čechům i cizincům chutná jak hovězí guláš tak i jelení guláš. Všechny restaurace pečou ječmenný domácí chléb, který nedostanete v jiných restauracích.

NAROZENINOVÁ SLEVA PLATNÁ 7 DNÍ

Využijte naší nabídky a oslavte své narozeniny v den narozenin
a nebo v dalších 6 dnech sleva -20% v restauraci a pivních lázních.